ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Надсилання замовлень у день оформлення. В середньому доставка займає 1-3 дні. Після відправлення замовлення Ви отримаєте SMS із номером експрес-накладної (ЕН). Тарифи на доставку встановлюються перевізником Нова Пошта. При отриманні замовлення необхідно мати при собі паспорт або права водія.

Адреси представництв «Нова пошта» та їх графік роботи можна дізнатися тут. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Зверніть увагу! Термін зберігання посилки на пошті – 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну посилка відправляється назад без попереднього повідомлення одержувача.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ

Під час оформлення замовлення Ви можете вибрати зручну для Вас форму оплати:

  1. Післяплатою при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (зверніть увагу, що ця послуга тарифікується Новою Поштою окремо 20грн + 2% від суми замовлення);
  2. Оплата картками VISA та MasterCard одразу на сайті після оформлення замовлення (liqpay);
  3. Ви можете сплатити передоплатою на картку Приватбанку (реквізити можна уточнити у менеджера).
  4. Через те, що деякі недобросовісні Люди замовляють товар, а потім просто не приходять на пошту за Ним — відправка здійснюється лише за умови передоплати 100грн